روزنامه خراسان در اول تیرماه 1328 با شعار "برادر جان خراسان است این جا" "سخن گفتن نه آسان است این جا" متولد شد. تا سال 1377 به صورت محلی و در استان خراسان بزرگ چاپ و منتشر می شد و از این لحاظ قدیمی ترین روزنامه محلی کشور نیز به شمار می رود. در 5 بهمن 1377 انتشار سراسری آن با چاپ همزمان در مشهد و تهران آغاز شد و روند پیشرفت خود را تا بدان جا ادامه داد که هم اکنون پرتیراژترین روزنامه شرق کشور است و بنابر اعلام معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در بین 5 روزنامه برتر کشور قرار دارد. صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه خراسان در سال 1328 محمدصادق تهرانیان بود که در این دوران روزنامه تا سال 1357 بدون وقفه انتشار خود را ادامه داد و فقط در برهه ای 24 روزه در آذر و دی 1357 به نشانه همبستگی با مردم انقلابی ایران دست به اعتصاب زد و منتشر نشد. همچون دیگر روزنامه ها، خراسان نیز پس از پیروزی انقلاب اسلامی دچار تغییر و تحولات شد. در خرداد ماه 1359 مصادره و به بنیاد مستضعفان واگذار شد. پس از این نیز صاحب امتیازی روزنامه به بنیاد شهید و سپس به کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار شد و در سال 1380 موسسه فرهنگی هنری خراسان تاسیس و صاحب امتیازی روزنامه به این موسسه منتقل شد.
روزنامه خراسان اکنون:
روزنامه خراسان اکنون در سراسر کشور در 16 صفحه خبری، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و 64 صفحه نیازمندی ها که همزمان 4 صفحه خراسان ورزشی، 4 صفحه زندگی سلام (در حوزه سبک زندگی) و 8 صفحه روزنامه های استانی (مربوط به هر منطقه) ضمیمه این روزنامه منتشر می شود.

پذیرش آگهی در صفحات نیازمندی های عمومی روزنامه خراسان و همچنین صفحات سراسری تسلیت و سراسری تبریک و تشکر در حال حاضر به صورت اینترنتی از طریق سامانه آنلاین آگهی های خراسان امکان پذیر می باشد.
علاقمندان می توانند از طریق این سامانه بدون نیاز به حضور و بصورت آنلاین نسبت به ثبت سفارش آگهی خود در نیازمندی های خراسان اقدام نمایند.توجه بفرمائید تعرفه برای گروه های خدمات ساختمانی ، خرید و فروش املاک ، چاپ ، تبلیغات رهن و اجاره املاک و استخدام برای کادرهای سیاه و سفید 190/000 ریال و برای کادرهای رنگی 220/000 ریال می باشد.

در صورت سفارش آگهی برای چند نوبت، تخفیفات ذیل برای آگهی لحاظ خواهد شد :
Off5

تمامی موارد بالا در صورت ثبت آگهی از طریق وب سایت 37010 و پرداخت آنلاین شامل 5 درصد تخفیف اضافه می شوند.

تعرفه برای صفحات سراسری تسلیت و سراسری تبریک و تشکر به شرح ذیل می باشد:لطفا سوالات و نظرات خود را از طریق فرم تماس با ما و یا شماره مستقیم 051-37009915 با ما در جریان بگذارید.

متاسفانه مرورگر شما بروز نمی باشد و توانایی نمایش تمامی امکانات وب سایت را ندارد! لطفا برای استفاده از این وب سایت و بسیاری از وب سایت های دیگر و به منظور برطرف کردن مشکلات امنیتی مرورگر خود را بروز رسانی کنید. باتشکر