khadamat_sakhtemani خدمات ساختمانی
lavazem_manzel خدمات و لوازم منزل
amlak املاک
haml_naghl خودرو و حمل و نقل
estekhdam استخدام
kar_sarmayeh کار و سرمایه
pezeshki پزشکی و زیبایی
majales مجالس و مراسم
chap چاپ و تبلیغات
amoozeshi آموزشی و فرهنگی
mobile موبایل و کامپیوتر
gonagoon گوناگون
روزنامه خراسان در اول تیرماه 1328 با شعار "برادر جان خراسان است این جا" "سخن گفتن نه آسان است این جا" متولد شد. تا سال 1377 به صورت محلی و در استان خراسان بزرگ چاپ و منتشر می شد و از این لحاظ قدیمی ترین روزنامه محلی کشور نیز به شمار می رود. در 5 بهمن 1377 انتشار سراسری آن با چاپ همزمان در مشهد و تهران آغاز شد و روند پیشرفت خود را تا بدان جا ادامه داد که هم اکنون پرتیراژترین روزنامه شرق کشور است و بنابر اعلام معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در بین 5 روزنامه برتر کشور قرار دارد. صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه خراسان در سال 1328 محمدصادق تهرانیان بود که در این دوران روزنامه تا سال 1357 بدون وقفه انتشار خود را ادامه داد و فقط در برهه ای 24 روزه در آذر و دی 1357 به نشانه همبستگی با مردم انقلابی ایران دست به اعتصاب زد و منتشر نشد. همچون دیگر روزنامه ها، خراسان نیز پس از پیروزی انقلاب اسلامی دچار تغییر و تحولات شد. در خرداد ماه 1359 مصادره و به بنیاد مستضعفان واگذار شد. پس از این نیز صاحب امتیازی روزنامه به بنیاد شهید و سپس به کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار شد و در سال 1380 موسسه فرهنگی هنری خراسان تاسیس و صاحب امتیازی روزنامه به این موسسه منتقل شد.
روزنامه خراسان اکنون:
روزنامه خراسان اکنون در سراسر کشور در 16 صفحه خبری، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و 64 صفحه نیازمندی ها که همزمان 4 صفحه خراسان ورزشی، 4 صفحه زندگی سلام (در حوزه سبک زندگی) و 8 صفحه روزنامه های استانی (مربوط به هر منطقه) ضمیمه این روزنامه منتشر می شود.

پذیرش آگهی در صفحات نیازمندی های عمومی روزنامه خراسان و همچنین صفحات سراسری تسلیت و سراسری تبریک و تشکر در حال حاضر به صورت اینترنتی از طریق سامانه آنلاین آگهی های خراسان امکان پذیر می باشد.
علاقمندان می توانند از طریق این سامانه بدون نیاز به حضور و بصورت آنلاین نسبت به ثبت سفارش آگهی خود در نیازمندی های خراسان اقدام نمایند.توجه بفرمائید تعرفه برای گروه های خدمات ساختمانی ، خرید و فروش املاک ، چاپ ، تبلیغات رهن و اجاره املاک و استخدام برای کادرهای سیاه و سفید 190/000 ریال و برای کادرهای رنگی 220/000 ریال می باشد.

در صورت سفارش آگهی برای چند نوبت، تخفیفات ذیل برای آگهی لحاظ خواهد شد :
Off5

تمامی موارد بالا در صورت ثبت آگهی از طریق وب سایت 37010 و پرداخت آنلاین شامل 5 درصد تخفیف اضافه می شوند.

تعرفه برای صفحات سراسری تسلیت و سراسری تبریک و تشکر به شرح ذیل می باشد:لطفا سوالات و نظرات خود را از طریق فرم تماس با ما و یا شماره مستقیم 051-37009915 با ما در جریان بگذارید.

متاسفانه مرورگر شما بروز نمی باشد و توانایی نمایش تمامی امکانات وب سایت را ندارد! لطفا برای استفاده از این وب سایت و بسیاری از وب سایت های دیگر و به منظور برطرف کردن مشکلات امنیتی مرورگر خود را بروز رسانی کنید. باتشکر